Nasz ośrodek dzięki kameralnej atmosferze oraz wysokiemu poziomowi usług idealnie nadaje się na wypoczynek rodzinny, rozmowy handlowe, małe konferencje, wycieczki. Białka Tatrzańska to znakomite miejsce jako baza wypadowa w górach.

Ośrodek znajduje się ok 900 m od basenów termalnych Bania oraz stoku narciarskiego Kotelnica i 7 km od basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. W promieniu około 20 kilometrów do zwiedzania Zamek Dunajec oraz zapora w Niedzicy. Ponadto można się wybrać na Słowacje w celu odwiedzenia atrakcji „Ścieżka w koronach drzew”– drewniany chodnik zawieszony wysoko wśród drzew, bardzo ciekawe przystanki edukacyjne, 32-metrowa wieża widokowa, a przede wszystkim wspaniałe panoramy Tatr, Gorców, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego. A wszystko to zaraz przy polskiej granicy, w Dolinie Bachledowej. Na tą przygodę warto wybrać się rodzinnie, tym bardziej że przejście samej trasy trwa tylko około godziny. W przeciwnym kierunku do tych atrakcji w odległości też około 20 km można się udać na wycieczkę do Zakopanego.

W naszej regionalnej stołówce serwujemy domowe śniadania w postaci stołu szwedzkiego.

W pobliżu: sklepy, restauracje, karczmy góralskie, wypożyczalnia sprzętu sportowego, wypożyczalnia skuterów śnieżnych i czterokołowców.